Aktywna Rodzina - Kapitan Warszawa ponownie wyruszy w miasto!

Kapitan Warszawa – warszawski superbohater – co roku wyrusza w miasto i zaprasza rodziny do wspólnej zabawy podczas pikników, warsztatów i gier miejskich! Kolejna odsłona jego miejskiej eskapady planowana jest na 2020 rok.

 

 

 

 

Projekt Aktywna Rodzina zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników.  W prawie każdy weekend – od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżywają pasjonujące przygody, nabywają  nową wiedzę, rozwiązują zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i warszawskiej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

W 2018 i 2019 roku tematem przewodnim projektu był magiczny świat bajek. Sprawdźcie ARCHIWUM aby zapoznać się z wybranymi wydarzeniami.

Kolejna edycja projektu planowana jest na 2020 rok. Jeśli chcielibyście z nami współpracować jako sponsor lub partner projektu/wydarzenia, zachęcamy do sprawdzenia zakładki OFERTA WSPÓŁPRACY.

Projekt współfinansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy.

Cel projektu

Celem projektu jest wzmacnianie więzi rodzinnych w szczególności poprzez: działania z elementami edukacyjno-integracyjnymi, sportowymi, kulturalnymi i poznawczymi, wspierające aktywność uczestników, rozwijających świadomość rodziców na temat sposobów spędzania czasu ze swoimi dziećmi. Piknik to wspaniała okazja, żeby wspólnie się bawić poznając lokalnych przedsiębiorców. Gra to okazja, by zwiedzać pod pretekstem rozwiązywania zagadki detektywistycznej.

Cały projekt jest wpisany w bajkowy scenariusz, który w wyjątkowy sposób wciąga dzieci i ich opiekunów. Będziemy ratować księżniczki w opałach, poznamy piratów i Indian, nauczymy się mowy zwierząt i prawdziwej magii! We wszystkich naszych animacjach będziemy też pokazywać jak dbać o nasze środowisko i żyć w zgodzie z naturą.

Jak to wygląda?

Przygotowaliśmy 20 wydarzeń (pikników, gier miejskich i warsztatów) na terenie wszystkich dzielnic Warszawy.

Cały projekt jest okraszony bajkową magią. Każde wydarzenie jest inne i nawiązuje do innej bajki.
W trakcie zabawy uczestnicy będą mogli:

  • wziąć udział w warsztatach kulinarnych
  • ścigać się na gokartach
  • wziąć udział w piknikowych animacjach, takich jak: wielkie bańki czy malowanie buziek
  • spotkać postacie z ulubionych bajek
  • wygrywać wspaniałe nagrody od naszych sponsorów w trakcie setek konkursów
  • wziąć udział w niesamowitych, fabularnych grach miejskich przeżywając wyjątkowe przygody z postaciami z bajek

Na przestrzeni lat zaufali nam:

Partnerzy i Sponsorzy nagród

Patroni Medialni

                      

ZOBACZCIE JAK DO TEJ PORY BAWILIŚMY SIĘ Z KAPITANEM WARSZAWA I JEGO BRYGADĄ 😉

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda