Akademia Elfów Świętego Mikołaja

AKADEMIA ELFÓW ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA 2019

 

Elfie ministerstwo na alarm biło – co się w ich raporcie kryło!
Tylko komputery dzieciom w głowie – Mikołaj na to prezentami nie odpowie!
Na grę miejską zaprosiliśmy, wspólnie magię świąt odzyskaliśmy!

Akademia Elfów Świętego Mikołaja to jeden z najbardziej lubianych przez uczestników cykl rodzinnych gier miejskich Fundacji Zwalcz Nudę, który co roku cieszy się ogromną popularnością i sympatią wśród warszawiaków. W ramach projektu, gracze odwiedzają konkretne miejsca, w których czekają na nich elfy, śnieżynki i pomocnicy Świętego Mikołaja z przygotowanymi zadaniami. Gracze wykonują je, a za zrealizowaną misję otrzymują punkty na specjalnie przygotowanych legitymacjach. Na koniec punkty są zliczane, a najlepsze drużyny otrzymują wspaniałe nagrody ufundowane przez naszych partnerów!

W tym roku razem z pomocnikami Świętego Mikołaja, gracze odzyskali magię świąt, która zgubiła się we współczesnym, przeładowanym technologią świecie. Uczestnikom udało się przekonać Mikołaja, że dzieci nadal wyczekują świąt Bożego Narodzenia.

Grom towarzyszyły wspaniałe animacje pod choinką – warsztaty artystyczne, maraton pisania listów do Św. Mikołaja oraz występy artystyczne.

Podczas tegorocznych trzech gier miejskich bawiło się z nami 800 osób!

W 2019 BAWILIŚMY SIĘ:

W WAWRZE 

1 grudnia w Centrum Helen Doron

NA BIAŁOŁĘCE 

6 grudnia w Galerii Północnej

NA OCHOCIE 

7 grudnia w C.H. Atrium Reduta

NA BIELANACH

15 grudnia w Galerii Młociny

Partnerzy medialni projektu w 2019 roku:

   

Projekt finansuje/współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda