Program wsparcia inicjatyw sąsiedzkich

Widzisz, że Twojej okolicy pojawia się coraz więcej śmieci i chciałbyś to zmienić? A może myślisz, że Tobie i Twoim sąsiadom przydałaby się wspólna integracja podczas sobotniego pikniku?

Zgłoś się do naszego programu wsparcia inicjatyw sąsiedzkich, aby uzyskać pomoc: logistyczną, merytoryczną i finansową. Pomożemy Wam zrealizować własną inicjatywę, skrzyknąć sąsiadów i przełamać pierwsze lody – często wystarczy zrobić pierwszy krok, a my chętnie Wam w tym wesprzemy.

Realizując projekt „U nas – na prawym brzegu” chcemy sprawić, by mieszkańcy Starej, Nowej Pragi i Kamionka poczuli się gospodarzami swojej dzielnicy, potrafili dostrzec bieżące problemy i nauczyli się na nie reagować. Chcemy, by mieszkańcy poczuli nie tylko związek z miejscem, w którym żyją, ale także czuli się za nie odpowiedzialni.

Za nami wyniki naboru w październiku 2021 r.

Do 20 października mieszkańcy Nowej, Starej Pragi i Kamionka zgłosili 8 inicjatyw sąsiedzkich. Komisja oceniająca w składzie Adam Markuszewski (CKS) i Krystyna Radkowska (Fundacja Zwalcz Nudę) podjęła decyzję o wsparciu wszystkich pomysłów. Po lewej lista dofinansowanych inicjatyw.

Formularz zgłoszeniowy


    • Kto organizuje inicjatywę?    Aby wysłać zgłoszenie, musisz wyrazić zgodę na poniższe warunki i Regulamin.


    Regulamin Programu

    Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
    Zgoda